پلاستیک سایت
خانه / سطل زباله پلاستیکی / عرضه کننده سطل زباله پلاستیکی ۳۶۰ لیتری

عرضه کننده سطل زباله پلاستیکی ۳۶۰ لیتری

سطل های زباله پلاستیکی در اندازه های متفاوت موجود می باشند. در این بین نمونه های ۳۶۰ لیتری به خاطر جا دار بودن و کیفیت برتری که دارد، از متقاضیان بیشتری نیز برخوردار خواهد بود. گروه های عرضه کننده سطل زباله پلاستیکی ۳۶۰ لیتری، محصولات خود را در رنگ بندی های متنوع راهی بازار هدف می نمایند تا دست مشتری در زمان خرید باز بوده و از این بابت مشکلی وجود نداشته باشد.

عرضه کننده سطل زباله پلاستیکی ۳۶۰ لیتری

اطلاعاتی درباره کیفیت سطل زباله پلاستیکی

اطلاعاتی درباره کیفیت سطل زباله پلاستیکی حمل و نقل محصول ساده بوده و کار با آن آسان خواهد بود. اندازه بزرگی داشته تا حجم وسیعی از زباله های بیمارستانی، معمولی و غیره را در خود جای دهد. مستحکم بوده و کاربردی می باشد.

در قسمت دسته، علاوه بر بافت پلی اتیلنی خود، میله فلزی نیز تعبیه شده است تا در هنگام جابجایی دچار نقصان نشده و مزیت های اولیه خود را حفظ کند. شستشوی داخل آن نیز ساده بوده و پس از خشک شدن، به حالت اول خود باز خواهد گشت.

در محوطه های عمومی نظیر پارک شهر و گل باغ ها کاربردی بوده تا نظافت که وظیفه شرعی هر شخصی می باشد به صورت جامع و کامل انجام شود. در اثر تابش آفتاب تغییر کیفیت نداده و با ثبات باقی می ماند. پدال تعبیه شده کارایی مطلوبی داشته تا بدون نیاز به تماس دست، بتوان زباله مورد نظر را درون سطل قرار داد.

تولیدکننده سطل زباله پلاستیکی ۳۶۰ لیتری

تولیدکننده سطل زباله پلاستیکی ۳۶۰ لیتری تولید سطل زباله با استفاده از ورقه های پلی اتیلن ممتاز انجام می شود. بنابراین می تواند فشار های احتمالی وارد شده را به خوبی تحمل نماید. با توجه به سفارش مشتری در انواع پدال دار و بی پدال، چرخ دار و بدون چرخ قابل طراحی خواهد بود. هیچ گونه ضایعات احتمالی نداشته و بافت یکدستی را به نمایش خواهد گذاشت.

با توجه به رنگ بندی های مختلفی که دارد، می تواند از آن برای جداسازی زباله های گوناگون نظیر شیشه و فلز استفاده نمود. هم چنین تخلیه آن به صورت مکانیزه نیز قابل انجام خواهد بود. برای سفارش دهی، تلفن همراه خود را به شبکه اجتماعی معرفی شده مرتبط دهید.

تصاویر مختلف را مشاهده کرده تا مورد دلخواه و خواستنی خود را از میان گونه های متفاوت شناسایی کنید. به صورت ایمن فرستاده می شود تا بدون هر گونه مشکلی بدست مخاطب خود برسد. فروش سطل زباله پلاستیکی، به صورت اینترنتی، نیاز به خروج از منزل و قرار گیری در معرض پاندمی کرونا را به شدت کاهش خواهد داد.

به این ترتیب، بهداشت جمعی رعایت شده تا از ایجاد بیماری های احتمالی در آینده برای نسل های باقیمانده، ممانعت به عمل آمده باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
حداقل میزان سفارش 500 هزار تومان
مدیر فروش : هادی زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123372497
پست الکترونیکی: plasticmarket5@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز خرید سطل زباله پلاستیکی بزرگ

بازار خرید سطل زباله پلاستیکی بزرگ بسیار پر تقاضا است، این محصول که مخازن نگهداری و حمل زباله با جنس پلاستیک مرغوب می باشد جهت نگهداری و حمل انواع زباله مورد اس

پاسخی بگذارید