پلاستیک سایت
خانه / سطل زباله پلاستیکی / تولیدی بزرگ سطل زباله پلاستیکی کوچک

تولیدی بزرگ سطل زباله پلاستیکی کوچک

سطل زباله پلاستیکی کوچک برای استفاده در تمامی نقاط منزل، به خصوص اتاق ها کاملا کاربردی است و با توجه به اینکه تولیدی بزرگ سطل زباله کوچک این محصول را در رنگ ها و مدل های متفاوت تولید می کند، می توان آن را مطابق با دکوراسیون داخلی منازل انتخاب نمود. تولیدی بزرگ سطل زباله پلاستیکی کوچک این محصول را با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید می کند و از استفاده از پلاستیک های بی کیفیت خودداری می کند.

تولیدی بزرگ سطل زباله پلاستیکی کوچک

ویژگی بارز انواع سطل زباله پلاستیکی

ویژگی بارز انواع سطل زباله پلاستیکی انواع سطل زباله پلاستیکی از زمان های قدیم به عنوان بهترین انواع این محصولات به شمار می رفته اند و در بازار مشتریان مخصوص به خود را داشته اند. این محصول دارای ویژگی هایی است که آن را از سایر انواع سطل زباله متمایز می سازد. در اینجا به صورت خلاصه به برخی از این ویژگی ها می پردازیم:

  • طول عمر بالا: شاید تا به حال شنیده باشید که صدها سال طول می کشد تا پلاستیک در طبیعیت تجزیه شود، به همین دلیل می توان گفت سطل زباله پلاستیکی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به هیچ عنوان دچار خوردگی یا خرابی نمی شود.
  • مقاوم در برابر شکستن: سطل زباله پلاستیکی در برابر شکستن مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد و به راحتی دچار شکستگی نمی شود. بنابراین اگر بر اثر سهل انگاری این محصول از دستتان به زمین افتاد، نکران شکستن آن نباشید.
  • درب محکم: این نوع سطل زباله از درب بسیار محکمی برخوردار است و همین موضوع باعث می شود بوی بد زباله از داخل سطل به بیرون نفوذ پیدا نکند.
  • جاگیری کم: امروزه مدل های متفاوتی از این سطل های زباله به بازار عرضه شده اند که جاگیری خیلی کمی دارند و حتی برخی از آنها بر روی درب کابینت متصل می شوند و فضایی اشغال نمی کنند.

قیمت سطل زباله پلاستیکی کوچک

قیمت سطل زباله پلاستیکی کوچک با توجه به کیفیت بسیار بالای سطل زباله پلاستیکی کوچک، قیمت این محصول کاملا عالی و مناسب است. قیمت سطل پلاستیکی نسبت به سایر انواع سطل زباله های موجود در بازار تا حدود زیادی مناسب تر است و به همین دلیل مشتریان بیشتری به خرید آن جذب می شوند.

قیمت این محصول به موارد زیر نیز بستگی دارد:

  • اگر در تولید محصول از پلاستیک های بازیافتی و بی کیفیت استفاده شده باشد، قیمت محصول تا حدود زیادی پایین تر می رود.
  • قیمت سطل زباله به مکان فروش آن نیز بستگی دارد، برای مثال خرید از واسطه ها همیشه گران تر از خرید از تولیدی محصولات است.
  • در سطل های بزرگتر از مواد اولیه بیشتری استفاده شده است که باعث بالاتر رفتن قیمت محصولات می شود.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
حداقل میزان سفارش 500 هزار تومان
مدیر فروش : هادی زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123372497
پست الکترونیکی: plasticmarket5@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز خرید سطل زباله پلاستیکی بزرگ

بازار خرید سطل زباله پلاستیکی بزرگ بسیار پر تقاضا است، این محصول که مخازن نگهداری و حمل زباله با جنس پلاستیک مرغوب می باشد جهت نگهداری و حمل انواع زباله مورد اس

پاسخی بگذارید